Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

SPA Journal | 27.1.2020

Přejděte na začátek

Nahoru

Wolford

Wolford

| Publikováno 19. 12. 2014

smyslnost a elegance

Wolford je prestižním výrobcem punčochového a ponožkového zboží, spodního prádla, oblečení a mnoha doplňků. Pokud si obléknete spodní prádlo nebo punčocháče Wolford, je to jako byste si, díky pokročilým technologiím a vysoce kvalitním materiálům, oblékli svou druhou kůži. Inovativní přístup a nadčasový pohled na běžné ženské prádlo vytváří maximální pohodlí a zvýrazňuje křivky ženského těla.

Kolekce značky Wolford pro léto 2015 je speciálně zaměřena na punčochové a ponožkové zboží. Široké spektrum letních odstínů a zářivých barevných kombinací bude ladit s každým odstínem pokožky. Tato kolekce je inspirována futuristickým stylem 60. let s různými geometrickými nebo plynule obepínajícími tvary. Smělé kombinace barev, barvy roztaveného kovu, prvky SWAROVSKI – to vše vytváří ideální rovnováhu mezi smyslností a elegancí, mezi jemností a účelností.

Nového ducha a výjimečnost lze spatřit také ve spolupráci Wolford s mezinárodně uznávaným módním fotografem Mariem Testinem, který přispívá od července 2014 do vizuální řeči Wolfordu. Jeho fotografie odrážejí skutečnou podstatu emotivní a sebevědomé ženy, která působí smyslně a něžně, zatímco je elegantní a provokativní.

www.wolford.com

Mario Testino
Peruánský módní fotograf se narodil 30. října 1954. Jeho kariéra vystoupala strmě vzhůru, když byl roku 1997 vybrán Dianou, princeznou z Walesu, pro její focení pro Vanity Fair. Na seznamu jeho neuvěřitelně charakterní práce nalezneme focení pro Vogue, Gucci, Vanity Fair, již zmíněnou princeznu Dianu a později jejího syna Williama, pro mnoho světových celebrit jako jsou Kim Basinger, Cameron Diaz, Julia Roberts, Meg Ryan, modelky Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Claudia Schiffer či Kate Moss, a pro další umělce, za které jmenujme například Madonnu nebo Britney Spears, mnoho a mnoho dalších zvučných jmen, která jen dokreslují jeho úspěšnou kariéru.