Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

SPA Journal | 27.1.2020

Přejděte na začátek

Nahoru

Vstupte s námi do světa vody, tepla, vzduchu a floatingu

Vstupte s námi do světa vody, tepla, vzduchu a floatingu

| Publikováno 26. 2. 2015

Luxury Spa & Wellness Hotel Prezident **** – designový hotel s příjemnou rodinnou atmosférou Vás zve k návštěvě

Vážení hoteloví hosté a všichni milovníci luxusu, Luxury Spa & Wellness Hotel Prezident by vás rád přivítal v příjemném prostředí svého Wellness resortu! Přijďte si zaplavat do bazénu, jehož stěny jsou zdobeny pravým onyxem! Navštivte sauny dle libosti od nejteplejší finské, po mírnou biosaunu, tepidarium se solnou inhalací či unikátní floatingový bazén se salinitou vody Mrtvého moře. Chcete ještě víc? Dopřejte si jedinečný zážitek v orientálních privátních sauna suitech Zlatý Rassoul a Královský Hammam!
Odhoďte šaty, zapomeňte na stud a přijďte si zregenerovat a zahřát své tělo i duši. Užívejte si sami a nebo se nechte rozmazlovat společně se svým partnerem či kamarádkou… dveře se otvírají… „enjoy the difference“

Zlatý Rassoul
Procedura Rassoul kombinuje bahenní jílový zábal s účinky parní lázně a dochází během ní k prohřátí těla v parní kabině a aplikaci marocké jílové zeminy na pokožku celého těla. Rassoul dokonale pročisťuje a vyživuje pleť, celé tělo i vlasy. Bahno slouží nejen pro pěkný vzhled vaší kůže, ale i k detoxikaci organismu a pomáhá při kožních problémech. Tuto proceduru je možné si objednat a zažít jak individuálně, tak ve dvojici.

Královský Hammam
Návštěva Hammamu je spojením orientální turecké lázně a prohřátí těla na speciálním mramorovém kameni. Po příjemném vyhřátí, díky němuž dochází k uvolnění ztuhlých svalů v páře, následuje peeling speciální žínkou pro dokonalé odstranění odumřelých šupinek kůže. Poté je po těle rozetřena mýdlová pěna, načež následuje mýdlová masáž pro uvolnění a relaxaci. Proceduru je možné si objednat a zažít jak individuálně, tak ve dvojici s další možností absolvovat partnerskou proceduru s obsluhou nebo bez obsluhy.

Součástí zážitku v sauna suitu Královský Hammam je také návštěva ruské bani s originálním dřevem sibiřské borovice Kelo, jejíž specifická vůně Vás dostane!
Plápolající oheň v krbu bude příjemným společníkem při vašem odpočinku.

Relaxační koupel pro dva
Součástí návštěvy sauna suitů a velice příjemným zážitkem je také společná partnerská relaxační koupel s přísadou bylin a vonných esencí nebo okvětními lístky růží.

Božský relax ještě nemusí být u konce, vše záleží jen na vás! Kvalifikovaný personál vás bude hýčkat dál při některé z vašich oblíbených masáží – medové, čokoládové, havajské, bambusové, aromatické a nebo máte raději klasickou masáž?

Z Luxury Spa & Wellness Hotelu Prezident **** budete odcházet jako znovuzrození!