Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

SPA Journal | 27.1.2020

Přejděte na začátek

Nahoru

Vezmeš si mě? Se stylovým prstenem od Tiffanyho…

Vezmeš si mě? Se stylovým prstenem od Tiffanyho…

| Publikováno 23. 5. 2014

ANO!

Projevem lásky a romantickým spojením společného života je svatba a předchozí žádost o ruku. S legendárními prsteny od Charlese Lewise Tiffanyho bude každá žádost o ruku stylová. Právě díky Tiffanymu se stal zásnubní prsten takovým, jaký ho dnes známe.

Tiffany ve své honbě za dokonalými diamanty a jejich oslnivým leskem roku 1886 představil světu diamant zasazený v prstenu do korunky. Slavný prsten byl pojmenován „Tiffany Setting“ a stal se celosvětovým fenoménem stejně jako značka Tiffany samotná, od té doby v něm mnozí spatřují nejkrásnější symbol pravé lásky. Převratné zasazení briliantu a jeho okázalé pozdvihnutí nad samotný prsten, díky kterému může drahý kámen odrážet více lesku, se ukázalo více než zásadním a nepřekonatelným.

Psal se rok 1937, kdy Charlese Lewis Tifanny se svým kamarádem založili značku a otevřeli malý obchůdek s dárkovými předměty na Manhattanu. Místo tohoto obchodu na Páté Avenue se zákonitě stalo nejvyhledávanějším v New Yorku všemi romantiky. Nejspíše dva kamarádi plánovali rozšíření svého obchůdku, vždyť právě ctižádost je charakteristickou vlastností člověka, rozhodně ale nejspíše ani netušili, že z malého krámku vyroste nezdolatelné impérium.

Král diamantů, jak je Tiffanymu přezdíváno, byl posedlý dokonalým třpytem a leskem diamantů, a tak se značka Tiffany & CO se svou typickou tyrkysovou barvou Tiffany Blue krabiček, schraňující ve svých útrobách dech beroucí poklady, stala představitelem té nejvyšší kvality, celosvětové prestiže, sofistikovaného stylu a nadčasového elegantního designu. Kromě prominentních klientů získaly Tiffanyho produkty i milióny dalších zákazníků, kteří prostřednictvím Tiffanyho oslavují nezapomenutelné okamžiky svých životů.

Vložte důvěru do zásnubního prstenu od Tiffanyho i Vy a žena Vašeho srdce vloží s důvěrou svoji ruku do Vašich dlaní na celý život…