Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

SPA Journal | 27.1.2020

Přejděte na začátek

Nahoru

S business jetem stihnete za jediný den práci i oddych

S business jetem stihnete za jediný den práci i oddych

| Publikováno 27. 2. 2015

Cestování za vzdálenými cíli má mnoho tváří. Autem se sice dostanete všude tam, kam vede alespoň trochu sjízdná silnice, ale po delší době ztrácí i komfortní jízda autem své výhody a kouzlo. Zkuste být trochu nad věcí! S vlastními křídly můžete být i během pár hodin na vysněném místě kdekoli na světě a mít dostatek času a soukromí pro své nejbližší.

Obvykle to začíná telefonátem či emailem. Zavoláte operátorovi svého soukromého business jetu, dohodnete si trasu, necháte si zaslat vlastní jídelní a nápojový lístek, a když se dostanete do hangáru, váš pilot i s celou vaší posádkou vás již očekávají. Zní to až příliš jednoduše? Také to tak jednoduché je! Společnost ABS Jets, lídr v soukromé letecké přepravě, zabezpečí nejen komfortní cesty na pracovní jednání, ale i výjimečné kulturní nebo sportovní zážitky, lety za vynikající kuchyní či jiný únik od všednosti.
Flotila dvanácti letadel a zázemí s téměř 200 zaměstnanci pod hlavičkou ABS Jets se starají, aby vše klapalo jako hodinky. Do vzdálenějších míst vede vždy zkratka vzduchem. A to i do lokalit, kam komerční aerolinky vůbec nelétají. Už nemusíte překládat pracovní setkání, dělat kompromisy v plánování a odsouvat vaše blízké či rodinu do pozadí. Čas, který ušetříte při cestování privátním jetem je to nejcennější, co pro sebe můžete udělat.
Zatoulejte se do tichých chodeb uměleckého svatostánku na Seině, vychutnejte si aktuální sbírku moderního umění Marka Lewise či středoevropská díla z Maroka a potom si vychutnejte doušek pravého šampaňského přímo pod osvětlenou Eiffelovou věží. Večerní let z Paříže na bratislavské letiště nebude trvat ani dvě hodiny. V soukromí letadla Citation Mustang s maximální kapacitou čtyř osob vás romantický útěk od reality vyjde jen na 7.500 EUR. A ráno se odpočatí, plní energie a nové inspirace můžete opět pustit do práce…

ABS Jets je jednou z nejvýznamnějších společností v oboru soukromé letecké dopravy nejen v České republice a na Slovensku, ale i v celé Evropě.