Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

SPA Journal | 8.12.2019

Přejděte na začátek

Nahoru

Ristorante Pizzeria Venezia

Ristorante Pizzeria Venezia

| Publikováno 12. 5. 2013

„Benvenuti a Venezia, benvenuto a Karlovy Vary.“

Milujete pravé italské těstoviny, víno, pizzu, moře, slunce, prostě Itálii? Poseďte v podvečer v Ristorante Pizzeria Venezia v Karlových Varech a nasajte vlahou atmosféru půvabných Benátek.

Návštěva restaurace Venezia je opravdu nevšedním zážitkem. Restaurace pod taktovkou svého majitele pocházejícího ze severu Itálie, pana Claudia Boglia dosahuje těch nejvyšších kvalit. Že Ristorante Pizzeria Venezia dává přednost kvalitě před kvantitou, je zřejmé již při vstupu do restaurace a letmém prohlédnutí její nabídky. Majitel dováží z Itálie vína těch nejlepších chutí a aroma, a italskou národní pálenku z hroznů grappu. V grappě a právě víně se snoubí mnoho chutí a vůní, které jsou typické pro každý vinařský region. Vychutnejte zde sklenku kvalitního vína ze severně či jižně se nacházejících vinic v Itálii. Vše, ať už pokrmy či nápoje jsou díky pečlivě vybraným a z Itálie dovezeným surovinám a produktům naprosto a až překvapivě výtečné, chuťově dovedené k dokonalosti. Je zde na první pohled patrná dlouholetá péče věnovaná této restauraci, jak svými majiteli, tak personálem.

Těsto na pizzu je připravováno zásadně z italské mouky a pizza se klasicky peče v peci na dřevo, kde je blesku rychle připravena k servírování. Pokud nechcete opustit pohodlí Vašeho domova, nechte si pizzu, nebo kterýkoliv jiný pokrm, dovést až k Vám a vychutnejte si kousek Itálie u Vás doma. Rozvoz je Vám k dispozici každý den od 11 do 23 hodin.

K italské gastronomii též neodmyslitelně patří různé druhy těstovin upravované na mnoho způsobů. Nezapomeňme na čerstvé ryby jako Mořský vlk, Pražma královská nebo Kambala, které svou kvalitou masa patří mezi absolutní špičku. Ze široké škály pokrmů si vybere opravdu každý milovník středomořských specialit a tradičních italských delikates. Dostanete-li chuť na něco sladkého, dopřejte svým chuťovým pohárkům typický italský dezert Tiramisú, nebo francouzskou specialitu Créme Brulée, či jiný dezert nebo osvěžující zmrzlinu vlastní výroby. Společně s těmito lahůdkami si vychutnejte šálek vysoce kvalitní kávy ILLY.

Profesionální personál Ristorante Pizzeria Venezia dodává restauraci příjemnou atmosféru domácího prostředí a bude Vaším průvodcem chutěmi a vůněmi slunné Itálie…

RISTORANTE PIZZERIA VENEZIA
Zahradní ul. 60/43 | Karlovy Vary
www.venezia-pizzeria.cz