Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

SPA Journal | 27.1.2020

Přejděte na začátek

Nahoru

Profil časopisu SPA Journal

obálky SPA Journal

SPA Journal má rozhled

Časopis SPA Journal je exkluzivní měsíčník, určený převážně pro turistickou klientelu. Jak již samotný název napovídá, časopis je zaměřen převážně na SPA a Wellness. Jeho obsah se však netýká jen tohoto segmentu, ale je zaměřen i na zdraví, lifestyle, luxusní kosmetiku, módu, technické vymoženosti, tipy na neuvěřitelné dovolené, špičkovou gastronomii, hoteliérství a mnoho dalších zajímavostí.

Tento jedinečný titul pro Vás připravuje naše redakce již více jak 9 let, což poukazuje na záruku kvality! Časopis má svůj svěží osobitý charakter, který předvádí ve svém kvalitním a sofistikovaném grafickém provedení a exkluzivním obsahu.

Stavíme na mnohaleté zkušenosti redakce.

Měsíčně vychází v mnohatisícovém nákladu, který je potřeba k zajištění zásobování velmi rozsáhlé distribuční sítě. Díky ní je poté zajištěno, že SPA Journal najdete na 90% všech hotelů v Karlových Varech a jiných různých distribučních místech, jako jsou vybrané restaurace, lobby bary, letiště apod. Časopis vydáváme ve třech jazykových mutacích: český jazyk, anglický jazyk, ruský jazyk.

Spa Journal má rozhled, mějte rozhled i Vy! Čtěte Spa Journal!

Elektronická verze SPA Journalu

Webový lifestyle magazín www.spajournal.cz je elektronickým bratříčkem stejnojmenného tištěného časopisu. Na stránkách naleznete nejnovější příspěvky, články či fotografie. Orientace po webových stránkách je velmi intuitivní a snadná.

Nechybí samozřejmě ani elektronická podoba tištěné verze časopisu. Zobrazení je optimalizované pro chytré telefony, tablety a jiná přenosná zařízení. Jednoduchý prohlížeč Vám umožní snadné listování, přiblížení či oddálení čtené stránky.


SPA Journal
Archiv časopisu SPA Journal