Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

SPA Journal | 27.1.2020

Přejděte na začátek

Nahoru

Profil časopisu SPA Journal PRAGUE

obálky SPA Journal

SPA Journal má rozhled

Časopis SPA Journal Prague je exkluzivní dvouměsíčník, určený převážně pro turistickou klientelu. Dává nahlédnout do světa lázeňství a hotelnictví, nabízí mnoho tipů a informací spojených se světovými trendy a fenomény v oblasti SPA a wellness, nabádá ke zdravému lifestylu, oslňuje luxusním zbožím a technickými či sportovními novinkami a nechybí ani zajímavé rozhovory.

Časopis má svůj svěží osobitý charakter, který předvádí ve svém kvalitním a sofistikovaném grafickém provedení a exkluzivním obsahu. Vychází v mnohatisícovém nákladu, který je třeba k zajištění zásobování velmi rozsáhlé distribuční sítě, díky které je zajištěno, že SPA Journal najdete na mnoha hotelech a jiných různých distribučních místech, jako jsou vybrané restaurace, lobby bary, letiště apod. Časopis vydáváme ve třech jazykových mutacích: český jazyk, anglický jazyk, ruský jazyk.

Stavíme na mnohaleté zkušenosti redakce.

Spa Journal má rozhled, mějte rozhled i Vy! Čtěte Spa Journal!

Elektronická verze SPA Journal PRAGUE

Webový lifestyle magazín www.spajournal.cz je elektronickým bratříčkem stejnojmenného tištěného časopisu. Na stránkách naleznete nejnovější příspěvky, články či fotografie. Orientace po webových stránkách je velmi intuitivní a snadná.

Nechybí ani elektronická podoba tištěné verze časopisu. Zobrazení je optimalizované pro chytré telefony, tablety a jiná přenosná zařízení. Jednoduchý prohlížeč Vám umožní snadné listování, přiblížení či oddálení čtené stránky.


SPA Journal
Archiv časopisu SPA Journal