Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

SPA Journal | 27.1.2020

Přejděte na začátek

Nahoru

Nové brýlové čočky reagující na světlo

Nové brýlové čočky reagující na světlo

| Publikováno 26. 5. 2014

Máte rádi komfort v každé situaci?

S příchodem letních měsíců se stává aktuálním nákup nových brýlí. Můžete si pořídit sluneční brýle, další variantou je nákup brýlí se samozabarvujícími se čočkami. Ty jsou speciální díky tomu, že se mění jejich stupeň zabarvení. Brýlové čočky reagují na sluneční záření – při prudkém světle se stávají tmavšími a při poklesu sluneční intenzity se rychle odbarví. Díky brýlovým čočkám reagujícím na světlo tak nebudete muset měnit své klasické brýle za sluneční, celý den tak mějte jedny brýle a zažijte plný komfort.

Na český trh nyní přichází novinka mezi samozabarvujícími se čočkami, a to brýlové čočky Sensity od známé japonské společnosti HOYA. Tyto nové čočky zahrnují veškeré HOYA technologie s cílem zajistit maximální kvalitu vidění. Díky nové technologii Stabilight mohou fungovat stále stejně za všech klimatických podmínek, v každém ročním období a za každé situace. Nejenže ztmavnou na příjemný odstín slunečních brýlí kategorie 3 rychleji než kdy dřív, ale také se rychleji zcela odbarví na původní čirost, jakmile intenzita okolního světla opět poklesne. I během tak rychlých změn jste po celou dobu plně chráněni před UV zářením. Díky tomu Vám poskytuje Sensity jak nejvyšší možný komfort, tak i nejlepší ochranu.

Brýlové čočky Sensity jsou dostupné v široké škále kombinací, které splní požadavky každého zákazníka.

Sensity nabízí výběr ze dvou přirozených tmavých odstínů, které vyvinuli odborníci na barvy tak, aby odpovídaly trendům mezi slunečními brýlemi, a zajistily Vám tak moderní vzhled: Bronzově Hnědá a Stříbrno Šedá.

Společnost Hoya Vám chce zajišťovat prostřednictvím optik ten největší standard poskytovaných služeb. Vzhledem k široké nabídce brýlových čoček je vždy důležitá konzultace s odborníkem, který Vám je schopný poskytnout co nejvíce informací a umí navrhnout individuální řešení na míru.

Doporučujeme Vám navštívit oční optiku Omnia Optik. Naleznete v ní odborníky, kteří Vás přesně vyšetří a rádi Vám poradí, jak si užít léto a sluníčko s maximálním komfortem. Omnia Optik najdete v Karlových Varech na Jaltské ulic, i a naleznete zde širokou nabídku brýlových obrub a kompletní sortiment brýlových čoček včetně samozabarvujících se čoček Sensity. Nechte si poradit od odborníků a dopřejte svým očím ten kousek pohodlí navíc.