Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

SPA Journal | 16.12.2019

Přejděte na začátek

Nahoru

La Prairie, když se snoubí dokonalost s luxusem

La Prairie, když se snoubí dokonalost s luxusem

| Publikováno 25. 4. 2013

Kosmetický salon La Prairie v Karlových Varech slaví 10. narozeniny. Pojďte slavit s námi! Exkluzivně v Karlových Varech z celých západních Čech, najdeme jedinečné zastoupení této luxusní kosmetiky, která má kořeny v Montreux ve Švýcarsku.
Produkty La Prairie jsou mimořádně účinné proti předčasnému stárnutí pleti, bojují proti problémům způsobeným stresem a negativními faktory okolního prostředí. Kdo by netoužil po stále krásném a mladistvém vzhledu pleti?

Laboratoře La Prairie Switzerland charakterizují své kosmetické produkty jako dokonalé a luxusní, přistupují k péči o pleť vědecky, a to je na výsledných produktech opravdu znát. Záruku jedinečnosti a té nejvyšší kvality zaručuje výroba produktů za pomoci nejnovějších technologií a revolučních substancí. Laboratoře La Prairie začaly jako první s buněčnou terapií. Všechny produkty jsou založeny na jedinečném exkluzivním buněčném komplexu (Exclusive Cellular Complex). Tento komplex pečuje o pleť, dodává ji všechny potřebné výživné látky, které jsou potřeba pro zdraví a vitalitu, a bojuje proti známkám stárnutí.

Tým specialistů salonu individuálně přistupuje ke každému klientovi, co člověk, to jiná pleť. Proto každý, kdo přijde navštívit salon La Prairie bude hýčkán jako v bavlnce, Vaše pleť si zaslouží to nejlepší. Společnost se vyznačuje i jednotnou celoevropskou cenovou politikou. Luxusní přípravky na zpomalení stárnutí pleti dopřává své pokožce nejedna světově známá celebrita. Představme si některé z těchto přípravků.

The Platinum Collektion-platinová kolekce
…koncentrovaná síla platiny

Nejvzácnější z kovů je platina, ta dodává přípravkům energizující sílu, která dokonale rozjasňuje pokožku. Tato kosmetika z jedinečné platinové kolekce chrání pleť před ztrátou mladistvého vzhledu, a fixuje v ní přirozený jas. Síla platiny dokáže udržet stabilní elektrické napětí mezi obalem kožní buňky a jejím jádrem, takže buňky efektivněji vstřebávají živiny,rovnováha a energie pleti zabraňuje ztrátě hydratace a pokožka je lépe chráněna před negativními vlivy okolního prostředí, které nepříznivě ovlivňují stárnutí pleti.

The Caviar Collektion-kaviárová kolekce
…dopřejte si luxus

Vzácné spojení vědy s účinnými přírodními složkami nám přináší kaviárová kolekce. Exkluzivní složkou této luxusní kolekce je kaviár beluga, který je celosvětově uznávaným nejkvalitnějším kaviárem. Tento kaviár pochází z vzácného druhu ryby, zvané Vyza velká, z čeledi jeseterovitých. Svou nejvyšší možnou koncentrací a v tandemu s Exkluzivním buněčným komplexem má v poměru s konkurencí nesrovnatelné zpevňující, hydratační a omlazující účinky. Nechte si i Vy hýčkat pokožku luxusní kaviárovou kolekcí.

The White Caviar Illuminating Systéme
…péče proti pigmentovým skvrnám

Kolekce zabraňující vzniku pigmentových skvrn dokonale rozjasňuje, vyhlazuje a zesvětluje pokožku, dále také zmírňuje nežádoucí zabarvení pleti. Přípravky této linie jsou navrženy tak, aby aktivně bojovaly proti stárnutí pleti, s tím spojené nežádoucí pigmentaci, ztrátě pevnosti a přirozeného jasu, vznikem vrásek, a vysoušením pleti. Po aplikaci The White Caviar Illuminating Systéme zažije vaše pokožka neskutečný příval energie a rozjasnění.

The Radiance Collektion -rozjasňující kolekce
…zlatý standard proti předčasnému stárnutí

Laboratoře La Prairie vytvořily výjimečnou technologii, která zachovává mladistvý vzhled a obnovuje přirozený jas pleti. Produkty této řady viditelně rozjasňují a optimálně hydratují. Dávají pleti schopnost odrážet světlo, za pomoci mikroskopických částeček křišťálu a perleti. Vaše pleť bude opět zdravá a mladistvě zářící díky pomoci Exkluzivního buněčného komplexu.

Nejen tyto dokonalé a luxusní produkty vytváří La Prairie Switzerland, zajímavá je i dekorativní kosmetika a vůně La Prairie. V kosmetickém salonu La Prairie v Karlových Varech naleznete mnohem a mnohem více. Jako je Rolls Royce jedničkou mezi automobily, tak je La Prairie Switzerland jedničkou mezi kosmetickými přípravky v péči o pleť. Buďte krásná, buďte La Prairie…

Nově se salon La Prairie těší na vaši návštěvu v hotelu Embassy, kde se nádherně podařilo spojit historii a dlouholetou tradici tohoto hotelu se švýcarskou technologií zítřka, luxusní značkou kosmetiky La Prairie.

Hotel Embassy | Nová Louka 21 | 360 01 Karlovy Vary |
+420 724 373 884 | +420 605 250 742
www.salonlaprairie.cz