Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

SPA Journal | 27.1.2020

Přejděte na začátek

Nahoru

Jack Daniel’s Grill & Bar

Hodnocení

Jído
10
Pití
8.5
Obsluha
8.5
9

Super

Výborný steak i ve 2 hodiny ráno.

| Publikováno 20. 2. 2013

…ať promluví Tennessee whiskey…, ať zavoní americký steak…

Originální restaurace s grilem a zároveň bar Vás nadchne svou atmosférou s americkým nádechem. Delikátní jídlo a široký výběr drinků v čele s legendárním Jackem Daniel’s, to vše těch nejvyšší kvalit, se stává zárukou spokojenosti místních hostů.

Kreativní umístění grillu & baru v suterénu působí útulným dojmem. Jack Daniel’s Grill Bar navštívíte, jak kvůli pohodovému posezení a popíjení dobré whisky na baru, tak i za účelem romantické večeře. Ať tak či tak, vždy Vám bude připadat, že toto místo je stvořené právě pro Vás a pro Vaše momentální naladění.

Podstata této nově otevřené restaurace spočívá v jednoduchém a na přípravu rychlém meny. Základem všeho je gril a především kvalitní a čerstvé suroviny. Velký gril není umístěn za zavřenými dveřmi kuchyně, nýbrž přímo za barovým pultem. Na přípravu svého steaku se můžete dívat jako na velmi zábavné představení. V Jack Daniel’s Grill Baru si pochutnáte na výběrovém hovězím mase z plemena Black Angus. A právě na maso je zde brát zřetel. Odebírané maso je produkováno farmou Creekstone, nacházející se ve vzdálené Severní Americe. Tato farma je světoznámá svým humánním a ekologickým přístupem k chovu skotu.


Nejen na červené maso, ale i na bílé maso, ryby a přílohové suroviny je kladen velký důraz na kvalitu. Úžasné je, že ať si objednáte cokoliv, téměř všechny pokrmy, jsou tepelně zpracovány rychle na grilu. Jídlo si díky tomu zachová svou chuť, krásnou barvu a biologickou hodnotu.
Posedíte, popijete, pojíte a zaručeně se vrátíte do Jack Daniel’s Grill & Baru…

Jack Daniels Grill & Bar
Adresa: Zeyerova 1 Karlovy Vary
Otevřeno každý den od 16.00 do 04.00 hodin
Zajít na dobré jídlo sem můžete i ve 3 hodiny ráno!